Rulood

RULOOD

Tekstiilrulood on kõige enam kasutatavad aknakatted, mis on praktilised ja pakuvad head kaitset päikesevalguse eest. Ruloosid on võimalik kinnitada aknaraamile, aknaavasse või seinale. Võimalik on valida väga erinevate värvitoonide ja mustritega kangaste vahel. Pakume oma valikus läbipaistvad, poolpimendavaid, pimendavaid, aga ka päikest tagasipeegeldavaid kangaid.

Meie valikus on minirulood, mida saab kinnitada ainult aknaraamile ja mille maksimum laius on 140 cm ning kõrgus 180 cm. Ruloo kinnitatakse aknaraamile kruvidega. Minirulool on läbipaistvast tamiilist külgtrossid, mis kinnituvad aknaraami külge. See tagab selle, et ruloo on fikseeritud ja tuulutusasenids olles hoiab rulood paigal. Suurtemate ruloode maksimum laiuseks saab valida kuni 3 meetrit ja kõigi ruloode puhul kasutame vastavalt suurusele vajaminevaid mehhanisme. Ruloo alaraskuseks kasutame alumiiniumist värvitud alläärt. Poolpimendava kanga puhul saab alaraskuse ka õmmelda kanga sisse.

Toote hind sõltub kanga hinnagrupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile väiksemast suuremani.

Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.
I grupp - A, II grupp – F, III grupp – B, IV grupp – C, V grupp – tulekindlad kangad.Vaata tehtud töid VIDEO MÕÕTMISJUHEND


  Küsi hinnapakkumist

  Eesnimi *
  Perekonnanimi *
  Emaili aadress *
  Telefoninumber
  Lisainformatsioon *

  VAATA KANGAVALIKUT

  NB! Värvinäidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist!
  Salongis kohapeal suurem valik kangaid.

  POOLPIMENDAV

  POOLPIMENDAV KANGAS MUSTRIGA

  PIMENDAV KANGAS

  TULEKINDLAD KANGAD