Katuseaknaruloo

Katuseakna rulood kaldakendele

Katuseakna rulood on süsteem, mis töötab kaldakendega. Katuseakna rulood paigaldatakse ülemistele korrustele või eramajade pööningutele. Rulood valmistatakse spetsiaalsetest kvaliteetsetest materjalidest, mis ei pleegi ja ei muuda kuju aja jooksul ning seetõttu on neid ülilihtne hooldada ja puhastada.

Katuseakna rulood kinnitatakse katuseakna raamile. Nagu tavalised rulood, need keritakse torule, mille saab peita spetsiaalsesse kassetti. See kaitseb ruloode kangast tolmu eest. Rulood koos kassettiga ühinduvad kogu aknaraamiga, muutes need peaaegu nähtamatuks. Tänu spetsiaalsele juhtimissüsteemile jääb ruloo kangas alati klaasile vastu ja liigub koos kogu klaasi ulatuses. 

Katuseakna ruloo sobib järgmistele katuseakendele:

Velux, Fakro, Okpol. Katuseaknarulood paigaldatakse otse aknaraami külge. Tänu vedrumehhanismile on võimalik ruloo kangast seisma jätta mistahes asendis. Liiga kõrgete akende puhul pakume katuseaknaruloo liigutamiseks liigutusvarrast, mida on võimalik tellida kolmes suuruses: 1m, 1,5m ja 2m. Valikus on järgmised kangad: valgust läbilaskvad, poolpimendavad, pimendavad ja päikest tagasipeegeldavad kangad.

Samuti pakume katuseakendele ka voldikkardinaid.

NB! Kodulehe näidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist, mis võib tuleneda Teie ekraani resolutsioonist ja/või toote partii erinevusest! Ükski pimendava kangaga toode ei taga 100% pimendust.

Telli mugavalt veebist

Kassettruloo

Tekstiilruloo

Voldikkardin

Küsi hinnapakkumist

Vajutades nuppu "Saada päring" nõustute veebilehe privaatsustingimustega