Voldikkardinad

Voldikkardinates on koondunud trendikus, universaalsus ja praktilisus. Tegemist on voltidena suletava ja avatava tekstiilist aknakattega, mis on üheltpoolt mugav, aga ka stiilne lahendus igasse tuppa. Kerge ning struktuurne voldikkardin kaunistab ning toob tuppa hubasust.

Miks valida voldikkardin?

Voldikkardinad on tugevad ja vastupidavad, mis teeb neist pikaaegse lahenduse kaitseks päikese eest, toatemperatuuri reguleerimiseks ja privaatsuse tagamiseks. Sa ei pea muretsema voldikkardina voltide kadumise pärast: kardin on immutatud spetsiaalse vahendiga, mis tagab kardina plisseerituse pikkadeks aastateks.

Voldikkardin on suurepärane lahendus erikujuliste akende puhul. Kuna voldikkardinaid on võimalik valmistada erineval kujul, on need levinud ka ümmarguste, ovaalsete ja teiste mittestandardse kujuga akende katmiseks. Kardinat on võimalik paigaldada nii aknaraami peale kui sisse, mis annab omakorda erinevate akende kuju ning paksusega mängimisruumi.

Voldikkardina teeb eriliseks veel selle praktilisus, sest kardinat saab avada nii ülevalt kui alt, mis annab võimaluse sättida kardinat vastavalt vajadusele. Näiteks samal ajal kui päikesevalgus pääseb tuppa, kaitseb kaetud alumine pool möödujate pilkude eest.

Millisesse tuppa sobib voldikkardin?

Voldikkardinad sobivad igale aknale, nii läbipaistva, poolpimendava kui pimendava materjaliga, küll aga on tegemist suurepärase lahendusega just elu- ja magamistoas. Elutoas soovitame kasutada poolpimendavat voldikkardinat, mis blokeerib üleliigse päikesevalguse, ent laseb siiski päevavalguse läbi. Kui aga on soov pimeduses filme vaadata või mängida, sobivad elutuppa ka pimendavad voldikkardinad.

Ka magamistoas võimaldavad pimendavad voldikkardinad teha toa hämaraks, vältides varajaste hommikutundide päikest ning segatud und. Veel on võimalik voldikuid vastavalt soovile paigutada, mis annab valguse reguleerimiseks tohutult võimalusi.

Voldikkardin võib sulle sobida, kui:

  • otsid praktilist lahendust kontorisse, seina-, katuse- või laeakende katmiseks.
  • soovid katta erikujulist akent.
  • tahad katta terrassi või rõdu akent.
  • aknakatte paigaldamiseks on vähe ruumi.
  • soovid vajadusel paljastada kogu aknaklaasi ning vajad kompaktset lahendust.
  • vajad suurepärast lahendust niisketesse ruumidesse.
  • soovid efektse disaini ja värvivalikuga aknakatet.
  • tahad avada kardinat nii alt kui ülevalt.

Soovid tellida voldikkardinat?

Telli voldikkardin mugavalt läbi meie e-poe.

Kangavalik

NB! Värvinäidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist!
Salongis kohapeal suurem valik kangaid.

Telli mugavalt veebist

Kassettruloo

Tekstiilruloo

Voldikkardin

Küsi hinnapakkumist

Vajutades nuppu "Saada päring" nõustute veebilehe privaatsustingimustega