Ribakardinad

Ribakardinad: saadaval puit- ja alumiiniumribakardinad. Sobivad nii koju kui kontorisse.

Ribakardinad on unikaalsed aknakatted, mis on tuntud kontoriruumides, kuid sobivad sama hästi ka eluruumide kaunistamiseks üheskoos dekoratiivsete kardinatega või täiesti iseseisvalt. Ribakardinate populaarsus seisneb käepärases mehhanismis, mistõttu saab reguleerida valgusvoogu just nii nagu vaja – võid lasta rikkalikult valgust tuppa või muuta toa hoopis täiesti pimedaks.

Meie tootevalikust leiad kümneid erinevaid ribakardinaid, alates klassikalistest valget värvi ribakardinatest, lõpetades tumepruunide mudelitega.  Leia enda kodu jaoks sobiva suurusega ribakardinad meilt – soodsad hinnad ja mitmekülgsed valikud tagavad, et sinu kodu jaoks õiged ribakardinad on siinsamas! 

Alumiiniumribakardinaid on saadaval kolmes erinevas laiuses: ribalaius 16 mm, 25 mm ja 50 mm. Alumiiniumribakardinale, mille riba laiuseks on 16mm või 25 mm on võimalik pakkuda kahte erinevat liigutamismehhanismi: ketimehhanism või nööri ja pulgamehhanism. Valikus on suur värvivalik.

Puidust ribakardinaid on võimalik soetada kahes erinevas suuruses ribaga: 25 mm ja 50 mm. Valmistatakse vastavalt kliendi poolt antud mõõtudele. Saadaval lai toonide valik.

NB! Kodulehe näidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist, mis võib tuleneda Teie ekraani resolutsioonist ja/või toote partii erinevusest!

Telli mugavalt veebist

Kassettruloo

Tekstiilruloo

Voldikkardin

Küsi hinnapakkumist

Vajutades nuppu "Saada päring" nõustute veebilehe privaatsustingimustega