Kassettruloo

Kassettruloo on praktiline ja kaunis aknakate. Kassettruloo on kinnitatud aknaraami külge kruvidega: selle mehhanism on varjatud akna karkassile kinnitatud kassetiga, mis teeb ruloost minimalistliku ning kasutajasõbralikuma alternatiivi. Tegemist on praktilise lahendusega: kassettrulood on lihtsasti kasutatavad, kaunid ja kvaliteetsed.

Miks valida kassettruloo?

Kassettruloodel on tohutult eeliseid, millest tulenevalt on see tänapäeva kodudes hinnatud aknakate.

  • Kassettruloo on kinnitatud aknaraamile, mis võimaldab liigutada rulood ning kaitsta end päikesekiirguse eest ka avatud akende korral.
  • Kassettruloo konstruktsioon ja erinevad kinnituskruvid on peidetud, mis tagab ilusa tulemuse.
  • Kassettruloo moodustab kokku tõmmatult aknaga ühtse terviku, mistõttu on seda vaevu märgata.
  • Kassettruloo kasett kui kangas on kvaliteetne ja pika elueaga.
  • Kassettruloo aitab vähesel määral reguleerida toa temperatuuri ning suurendada privaatsust.

Kassettruloo värvivalik on rikkalik, võimaldades paigaldada interjööriga ühtesulanduvat rulood või hoopis efektset sisustuselementi, mis toob tuppa eripära. Lisaks värvile on võimalik valida ka mustrit ja kangast, mis teeb igavast aknakattest efektse poolpimendava või pimendava kassettruloo. Ka kasseti värvi saab vastavalt soovile valida kas valget, pruuni, halli või erineva puitimitatsiooniga.

Kuhu sobib kassettruloo?

Kassettruloo on suurepärane valik, kui aknaid on tarvis sageli avada, ruumides on tarvis kaitset päikesevalguse ning kuuma eest või on oluline privaatsuse tagamine. Lisaks aitab kassettruloo säästa aknalaudadel ruumi, olles praktiline valik ka
taimearmastajatele, kelle aknalaudu kaunistavad erinevad taimed.

Kassettruloo sobib igasse tuppa, kuna valikus on nii poolpimendav kui pimendav kassettruloo. Enamasti valitakse pimendav kassettruloo magamistuppa, aga vahel ka elutuppa, et valgetel suveöödel oleks võimalik pimedas filmi vaadata. Poolpimendav ruloo sobib aga tubadesse, kus ei ole tarvis täielikku pimedust, näiteks kööki, elutuppa või kontorisse.

Pakume erinevaid kassettruloosid

Valguskate tootevalikus on poolpimendava ja pimendava kangaga kassettruloo, mida on võimalik isikupärastada erinevate värvilahenduste, mustrite ning kasseti toonidega. Kuigi kassettruloo hind sõltub sobiva kanga hinnagrupist, on meie tootevalikus nii soodsamaid kui kallimaid
variante.NB! Kodulehe näidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist, mis võib tuleneda Teie ekraani resolutsioonist ja/või toote partii erinevusest!Ükski pimendava kangaga toode ei taga 100% pimendust.

Küsi kassettruloo hinnapakkumist meie kodulehel!

Soovid tellida kassettrulood?

Telli kassettruloo mugavalt läbi meie e-poe.

Telli mugavalt veebist

Kassettruloo

Tekstiilruloo

Voldikkardin

Küsi hinnapakkumist

Vajutades nuppu "Saada päring" nõustute veebilehe privaatsustingimustega