Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data02/virt63092/domeenid/www.valguskate.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider_old/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data02/virt63092/domeenid/www.valguskate.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider_old/includes/operations.class.php on line 2738
Kassettruloo – Valguskate – Valikus väga palju erinevaid kangaid

Kassettruloo

KASSETTRULOO

Kassettrulood on praktilised ja neid saab kasutada igas interjööris. Kassettrulool asub rulookangas kasseti sees. Kassettruloo paigaldatakse aknaraami külge, seega on akent mugav avada ilma, et ruloo ette jääks. Külgedele liimitakse küljeliistud. Et aknale saaks kinnitada kassettrulood on oluline aknaraami sügavus, mis peaks olema vähemalt 1,3 cm. Kui aknaraami sügavus on väiksem kui 1,3 cm, siis kasutame C-liistuga kassettruloosid, mis liimitakse aknaraami peale.

Valikus on väga palju erinevaid kangaid. Võimalik on valida poolpimendavate ja pimendavate vahel. Kangavalikus on nii ühevärvilisi kui mustrilisi kangaid.
Kassetid ja liistud on valmistatud alumiiniumist, mis on tugevad ja vastupidavad. Kassette on võimalik valida erinevate värvide vahel: valge, pruun, hall ja erinevad puitimitatsioonid.

Toote hind sõltub kanga hinnagrupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile. Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.

I grupp - A, II grupp – F, III grupp – B, PAP, IV grupp – C, V grupp – tulekindlad kangad.

Vaata tehtud töid VIDEO MÕÕTMISJUHEND


  Küsi hinnapakkumist

  Eesnimi *
  Perekonnanimi
  Emaili aadress *
  Telefoninumber
  Lisainformatsioon *

  VAATA KANGAVALIKUT

  POOLPIMENDAV

  POOLPIMENDAV KANGAS MUSTRIGA

  PIMENDAV KANGAS

  TULEKINDLAD KANGAD