Kassetruloo

KASSETTRULOO

Kassettruloo on klassikalise ruloo edasiarendus, olles praktilisem ja kaunim kui eelkäija. Kassettruloo on kinnitatud aknaraami külge: selle mehhanism on varjatud akna karkassile kinnitatud kassetiga, mis teeb ruloost minimalistliku ning kasutajasõbralikuma alternatiivi. Tegemist on praktilise lahendusega: olenemata akna suurusest on kassettrulood lihtsasti kasutatavad, kaunid ja kvaliteetsed.

Miks valida kassettruloo?

Kassettruloodel on tohutult eeliseid, millest tulenevalt on see tänapäeva kodudes hinnatud aknakate.

  • Kassettruloo on kinnitatud aknaraamile, mis võimaldab liigutada rulood ning kaitsta end päikesekiirguse eest ka avatud akende korral.
  • Kassettruloo ja akna vahe on minimaalne, mis takistab ruloo äärest valguse kumamist ning võimaldab täieliku pimeduse tagamist.
  • Kassettruloo konstruktsioon ja erinevad kinnituskruvid on peidetud, mis tagab minimalistliku tulemuse.
  • Kassettruloo moodustab kokku tõmmatult aknaga ühtse terviku, mistõttu on seda vaevu märgata.
  • Kassettruloo kangas on kvaliteetne ja pika elueaga, olles tolmu- ja määrdumiskindel ning omades ka UV-kiirguse eest kaitset.
  • Kassettruloo on lihtsasti puhastatav, mis teeb sellest hea valiku köökidesse.
  • Kassettruloo aitab reguleerida toa temperatuuri ning suurendada privaatsust.

Kassettruloo värvivalik on rikkalik, võimaldades paigaldada interjööriga ühtesulanduvat rulood või hoopis efektset sisustuselementi, mis toob tuppa sära ja särtsu. Lisaks värvile on
võimalik valida ka mustrit ja kangast, mis teeb igavast aknakattest efektse poolpimendava või pimendava kassettruloo. Ka kasseti värvi saab vastavalt soovile valida kas valget, pruuni, halli või erineva puitimitatsiooniga.

Kuhu sobib kassettruloo?

Kassettruloo on suurepärane valik, kui aknaid on tarvis sageli avada, ruumides on tarvis täielikku pimedust, kaitset päikesevalguse ning kuuma eest või on oluline ruloo kerge puhastamine. Lisaks aitab kassettruloo säästa aknalaudadel ruumi, olles praktiline valik ka
taimearmastajatele, kelle aknalaudu kaunistavad erinevad taimed.

Kassettruloo sobib igasse tuppa, kuna valikus on nii poolpimendav kui pimendav kassettruloo. Enamasti valitakse pimendav kassettruloo magamistuppa, aga vahel ka elutuppa, et valgetel suveöödel oleks võimalik pimedas filmi vaadata. Poolpimendav ruloo sobib aga tubadesse, kus ei ole tarvis täielikku pimedust, näiteks kööki, elutuppa või kontorisse.

Pakume erinevaid kassettruloosid

Valguskate tootevalikus on poolpimendav ja pimendav kassettruloo, mida on võimalik isikupärastada erinevate värvilahenduste, mustrite ning kasseti toonidega. Kuigi kassettruloo hind sõltub sobiva kanga hinnagrupist, on meie tootevalikus nii soodsamaid kui kallimaid
variante.

Küsi kassettruloo hinnapakkumist meie kodulehel!

VAATA KANGAVALIKUT

NB! Värvinäidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist!
Salongis kohapeal suurem valik kangaid.

POOLPIMENDAV

POOLPIMENDAV KANGAS MUSTRIGA

PIMENDAV KANGAS

TULEKINDLAD KANGAD

Küsi hinnapakkumist