Aknakatted

Rulood

Tekstiilrulood on kõige enam kasutatavad aknakatted, mis on praktilised ja pakuvad head kaitset päikesevalguse eest. Ruloosid on võimalik kinnitada aknaraamile, aknaavasse või seinale. Võimalik on valida väga erinevate värvitoonide ja mustritega kangaste vahel. Pakume oma valikus läbipaistvaid, poolpimendavaid, pimendavaid kangaid.

Meie valikus on minirulood, mida saab kinnitada ainult aknaraamile ja mille maksimum laius on 140 cm ning kõrgus 180 cm. Ruloo kinnitatakse aknaraamile kruvidega. Minirulool on läbipaistvast tamiilist külgtrossid, mis kinnituvad aknaraami külge. See tagab selle, et ruloo on fikseeritud ja tuulutusasenids olles hoiab rulood paigal. Suurtemate ruloode maksimum laiuseks saab valida kuni 3,4 meetrit ja kõigi ruloode puhul kasutame vastavalt suurusele vajaminevaid mehhanisme. Ruloo alaraskuseks kasutame alumiiniumist värvitud alläärt. Poolpimendava kanga puhul saab alaraskuse ka õmmelda kanga sisse.

Toote hind sõltub kanga hinnagrupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile väiksemast suuremani.

Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.
I grupp – A, II grupp – F, III grupp – B, IV grupp – C, V grupp – tulekindlad kangad.

Kassettruloo

Kassettrulood on praktilised ja neid saab kasutada igas interjööris. Kassettrulool asub rulookangas kasseti sees. Kassettruloo paigaldatakse aknaraami külge, seega on akent mugav avada ilma, et ruloo ette jääks. Külgedele liimitakse küljeliistud. Et aknale saaks kinnitada kassettrulood on oluline aknaraami sügavus, mis peaks olema vähemalt 1,3 cm. Kui aknaraami sügavus on väiksem kui 1,3 cm, siis kasutame C-liistuga kassettruloosid, mis liimitakse aknaraami peale. 

Kassettruloosid saab teha maksimum laiusega 160 cm, et mehhanism läbi painduma ei hakkaks. Valikus on väga palju erinevaid kangaid. Võimalik on valida poolpimendavate ja pimendavate vahel. Kangavalikus on nii ühevärvilisi kui mustrilisi kangaid. NB! Ükski pimendav kangas ei taga 100% pimedust.
Kassetid ja liistud on valmistatud alumiiniumist, mis on tugevad ja vastupidavad. Kassette on võimalik valida erinevate värvide vahel: valge, pruun, hall ja erinevad puitimitatsioonid.

Toote hind sõltub kanga hinnagrupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile. Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.

I grupp – A, II grupp – F, III grupp – B, IV grupp – C, V grupp – tulekindlad kangad.

Ruloo öö ja päev

Öö ja päev ruloosid on võimalik tellida nii tavalise ruloo( maksimaalne laius 220cm) , miniruloo (maksimaalne laius 140 cm) kui ka kassettruloona (maksimaalne laius 160cm).

Öö ja päev minirulood on võimalik kinnitada aknaraamile kruvidega. Kinnitusmehhanisme on võimalik valida erinevate värvide vahel: valge, pruun, pähkel, kuldne tamm ja mahagon. Minirulool on läbipaistvast tamiilist külgtrossid, mis kinnituvad aknaraami külge. See tagab, et ruloo on fikseeritud ja tuulutusasenids olles on korrektselt paigal.

Öö ja päev kassettrulool asub kangas kassetti sees ja külgedel on liistud. Kassett kinnitatakse aknaraami külge, seega on akent mugav avada ilma, et ruloo ette jääks ja aknast eemale kukuks. Kasutame alumiiniumist kassette, mis on tugevad ja vastupidavad. Kassette on võimalik valida erinevate värvide vahel: valge, pruun, hall ja erinevad puitimitatsioonid.

Akna peale kinnitatavad tooted võivad jääda segama akna täielikku avamist.

Toote hind sõltub kangahinna grupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile.
Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.
I hinnagrupp – DN, II hinnagrupp – DNA, III grupp – DNB, IV grupp – DNC

Ribakardinad

Ribakardinad: saadaval puit ja alumiiniumribakardinad. Sobivad nii koju kui kontorisse.

Alumiiniumribakardinaid on saadaval kolmes erinevas laiuses: ribalaius 16 mm, 25 mm ja 50 mm. Alumiiniumribakardinale, mille riba laiuseks on 16mm või 25 mm (maksimaalne laius alumiiniumribakardinale on 240 cm ) on võimalik pakkuda kahte erinevat liigutamismehhanismi: ketimehhanism või nööri ja pulgamehhanism. Valikus on suur värvivalik.

Puidust ribakardinaid on võimalik soetada kahes erinevas suuruses ribaga: 25 mm ja 50 mm. Valmistatakse vastavalt kliendi poolt antud mõõtudele. Saadaval lai toonide valik.

Püstlamellkardin

Püstlamellkardinad sobivad nii koju kui ka kontorisse. Võimalik kinnitada lakke, avasse või seinale.
Lamellkardinaid on võimalik liigutada:

• Pallikett ja nöörimehhanismiga

Lamellkardinatega on võimalik katta suuri pindu. Lamellkardina lamellide laiused on 89 mm või 127 mm.
Lamellkardinad sobivad nii koju kui kontorisse, kuna kangavalik on suur ja kangad on kvaliteetsed ja ilusad. Toote hind sõltub kangahinna grupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile. Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.

I grupp – WTA, II grupp – WTB, III grupp -WTC, IV grupp – WTD

Voldikkardinad

Voldikkardinad on efektsed ja praktilised ning aitavad kaitsta ruumi päikesevalguse eest. Voldikkardinad on valmistatud tekstiilist ja neid on võimalik avada ning sulgeda erinevalt: nii ülevalt alla kui ka alt ülesse. Voldikkardinad on hea lahendus erikujulistele akendele kui ka katuseakendele. Voldikkardinaid on võimalik paigaldada kahte erinevat moodi:
1) aknaklaasi ette raami sügavusse – voldikkardin jookseb mööda aknaklaasi. Saame pakkuda 2 erinevt profiili. Kui aknaraami sügavus on 1,3 cm ja rohkem, siis saame pakkuda voldikkardinat maksimum laiusega 1000mm ja kõrgusega 2000mm. Kui aknaraami sügavus on 1,5 cm, siis saame pakkuda voldikkardinat, mille maksimum laius on 1200mm ja kõrgus 1500mm.
2) aknaraami peale – annab võimaluse katta aken sellises ulatuses nagu soovitud. Sobib ka akendele, kus avasügavus liiga väike, alla 1,3 cm.
Saadaval palju erinevate omadustega kangaid (läbipaistvad, poolpimendavad, pimendavad) erinevaid värvitoone ja mustreid. Valikus on ka kärgkangas. Kärgkangas on kärjekujulise läbilõikega kahekordne kangas, mille puhul kardinanöörid jooksevad kahe kangakihi vahel.
Samuti valmistame voldikkardinaid maksimaalse laiusega kuni 220 cm ühes tükis, juhitav külgedel olevate nööridega. Toote hind sõltub kangahinna grupist. Hind kasvab vastavalt grupi numbrile.

Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa.
I grupp, II grupp, III grupp, IV grupp, V grupp.

Sääsevõrgud

Sääsevõrk pakub suurepärast võimalust kaitsta oma kodu või kontorit sääskede ja teiste ebameeldivate putukate eest. Sääsevõrguraam on valmistatud alumiiniumist. Sääsevõrgu raami on võimalik saada valget, pruuni või antrasiithalli. Akendele pakume erinevaid lahendusi: klamberkinnitusega sääsevõrk või kassettsääsevõrk. Kassettsääsevõrk sobib ka katuseakendele, kus see kinnitatakse aknaava ette. Ustele on võimalik paigaldada hingedel ust või kasettust. Võrku on saadaval kahes erinevas värvitoonis: must või hall.

Katuseaknarulood

Sobib järgmistele katuseakendele: Velux, Fakro, Okpol. Katuseakna rulood paigaldatakse otse aknaraami külge. Tänu vedrumehhanismile on võimalik ruloo kangast seisma jätta mistahes asendis. Liiga kõrgete akende puhul pakume katuseaknaruloo liigutamiseks pulka, mida on võimalik tellida kolmes suuruses: 1m, 1,5m ja 2m. Valikus on järgmised kangad: valgust läbilaskvad, poolpimendavad, pimendavad ja päikest tagasipeegeldavad kangad.

Paneelkardinad

Paneelkardinad sobivad ideaalselt suurte ja laiade akende ette. Paneelkardinaid on võimalik kinnitada seinale ja lakke. Paneelide avamiseks on võimalik valida erinevaid lahendusi. Paneelid avanevad ühes suunas või kahes erinevas suunas. Vastavalt kanga laiusele saab valida erineva arvu paneelide vahel: 2-8 paneeli. Paneele saab avada nööriga, juhtimiskangiga või valida ka motoriseeritud lahenduse. Kangavalikud hinnaklassi gruppide kaupa . I grupp – A, II grupp – F, III grupp – B, IV grupp – C, V grupp – tulekindlad kangad.

Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad on parim viis luua interjööri mõnusat hubasust. Pakume erinevaid kardinalahendusi. Valikus on suure värvivalikuga nii pimendavad kui ka poolpimendavad külgkardina kangad ja erinevad tüllkardina kangad. Samuti pakume erinevatest tekstiilidest roomakardinaid. Kardinate kandmissüsteemide lahenduseks pakume erinevaid kardinasiine. Kardinasiine saab kinnitada nii lakke kui seinale. Hinnapäringu saamiseks kirjutage meile kui pikale siinile kardinaid soovite ning samuti toa kõrgus. Pakume eraldi mõõtmisteenust, kus mõõtjal on kaasas kogu kangavalik.