LIUGUKSED & GARDEROOB

CLASSIC


Classic on kitsa, ent tugeva alumiiniumprofiiliga mis sobib ideaalselt garderoobikapi usteks. See on end aja jooksul tõestanud, saades tarbija lemmikuks oma parimate omaduste, soodsa hinna ja laitmatu kvaliteedi poolest.

Classic liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm.

Classic liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiili toon: hõbe, valge, pronks, must


VAATA TOODET
 

SIMPLY


Simply on lihtsaim alumiinium raam mille ukse maksimaalne Laius on 1000mm ja kõrgus 2550mm

Profiili toon: hõbe, valge


VAATA TOODET

PRESTIGE


Prestige on tugeva alumiiniumprofiiliga liuguks, mis sobib ideaalselt nii garderoobikapi ukseks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks. Püstprofiili laius eestvaates on 23mm ja see moodustab samas ka käepideme.

Prestige alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiili toon: hõbe, valge, pronks.


VAATA TOODET
 

SLIM


Slim on uuendusliku ja minimalistliku stiiliga. Profiili osakaal liugukse disainis on viidud miinimumini. Esile tuleb tugevalt vaid liugukse sisumaterjal ja selle kooskõla ruumi sisekujundusega. Sisumaterjalina saab kasutada kõiki valikus olevaid värvitud, dekoretiivkiletatud või mustermatistatud klaase ja peegleid. Uste liigutamiseks on kasutusel spetsiaalsed SLIM liugustele sobivad disainkäepidemed.

Slim liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks. Slim liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 7mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 2750mm.

Slim liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiili toon: hõbe, valge, pronks.


VAATA TOODET

MASTER


Master on jäik, trendikas ja soliidne ja kandiline alumiiniumprofiil, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks.

Püstprofiili laius eestvaates on 30mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiili toon: hõbe, valge, pronks ja must.


VAATA TOODET
 

MASTER LIGHT


Master light on Master profiili uuem ja kergem variant. Muudetud on Master profiili kuju, millega kaasneb ka mõningane alumiiniumi kokkuhoid, mis omakorda kajastub ka toote hinnas. Master Light profiilidega liuguste puhul ei ole enam vajalik lisakäepidemete süvistamine profiili külge.

Master LIght profiili puhul on tegemist trendika ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master Light profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks.

Püstprofiili laius eestvaates on 19mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiili toon: hõbe, valge, pronks ja must


VAATA TOODET

GARDEROOBID


Kuna riided on nüüd uste taga siis et seal ka mingi kord valitseks ning oleks mugav kasutada, pakume ka riiulisüsteeme, nii eraldiseisva kapina, kui terve toana. Tavaliselt on valmistatud riiulisüsteemid kas 18mm või 28mm melamiinkattega plaadist, mis on kanditud tugeva ABS materjaliga. Tellida saab ka 19mm ja 28mm spoonitud plaati ning MDF plaati.


VAATA VALIKUT