Tooted

Rulood


Tekstiilrulood on kõige enam kasutatavad aknakatted, mis on praktilised ja pakuvad head kaitset päikesevalguse eest. Ruloosid on võimalik kinnitada aknaraamile, aknaavasse või seinale. Võimalik on valida väga erinevate värvide ja mustritega kangaste vahel. Pakume oma valikus valgust läbilaskvaid, poolpimendavaid, pimendavaid, aga ka päikest tagasipeegeldavaid kangaid.


VAATA TOODET VIDEO MÕÕTMISJUHEND
 

Kassettruloo


Kassettrulood on praktilised ja neid saab kasutada igas interjööris. Kassettrulool asub ruloo kassetti sees. Kassettruloo paigaldatakse aknaraami külge, seega on akent mugav avada ilma, et ruloo ette jääks. Kassettruloo puhul on oluline ka akna sügavus. Kui akna sügavus on väiksem kui 1,3 cm, siis kasutame C-liistuga kassettruloosid, mis liimitakse aknaraami peale.


VAATA TOODET VIDEO MÕÕTMISJUHEND

Ruloo öö ja päev


Öö ja päev minirulood on võimalik kinnitada aknaraamile kruvidega. Kruvivaba kinnitus on võimalik ainult avatavatele akendele. Kinnitusmehanisme on võimalik valida erinevate värvide vahel: valge, pruun, pähkel, kuldne tamm, mahagon. Miniruloosid on võimalik tellida külgnööridega, mis annab võimaluse akent avada, ilma et ruloo eemale kukuks.


VAATA TOODET MÕÕTMISJUHEND
 

Ribakardinad


Ribakardinad: saadaval puit- ja alumiiniumribakardinad. Sobivad nii koju kui kontorisse. Praktilised ja kerge hooldada. Alumiiniumribakardinaid on võimalik soetada kolmes erinevas suuruses ribaga: 16mm, 25mm ja 50 mm. Sobivad ka niisketesse ruumidesse. Puitribakardinad valmistatakse spetsiaalselt vastavalt kliendi soovile.


VAATA TOODET MÕÕTMISJUHEND

Püstlamellkardin


Püstlamellkardinad sobivad nii koju kui kontorisse. Võimalik kinnitada lakke ja seinale. Lamellkadina liistude laiuseks on võimalik valida kahe erineva suuruse vahel: 89 mm või 127 mm. Lamellkardinatega on võimalik katta suuri pindu.


VAATA TOODET MÕÕTMISJUHEND
 

Voldikkardinad


Voldikkardinad on praktilised ja aitavad kaitsta ruumi päikesevalguse eest. Voldikkardinad on valmistatud tekstiilist ja neid on võimalik avada ning sulgeda erinevalt: nii ülevalt kui alt, ainult alt, ainult ülevalt, keskelt jne. Pakume voldikkardinaid nii erikujulistele akendele kui ka katuseakendele.


VAATA TOODET VIDEO MÕÕTMISJUHEND

Sääsevõrgud


Sääsevõrgud pakuvad suurepärast võimalust kaitsta oma kodu või kontorit sääskede ja ebameeldivate putukate eest. Sääsevõrguraam on valmistatud alumiiniumist. Võrgu- ja raamivärvi saab valida vastavalt soovile. Võrku on võimalik saada kahte erinevat värvi: must või hall. Sääsevõrke pakume klamberkinnitusega. Saadaval on sääsevõrgud ka ustele ja erikujulistele akendele.


VAATA TOODET VIDEO MÕÕTMISJUHEND
 

Katuseaknaruloo


Sobib järgmistele katuseakendele: Velux, Fakro, Okpol. Katuseakna rulood paigaldatakse otse aknaraami külge. Tänu vedrumehhanismile on võimalik ruloo kangast seisma jätta mistahes asendis. Liiga kõrgete akende puhul pakume katuseaknaruloo liigutamiseks pulka, mida on võimalik tellida kolmes suuruses: 1m, 1,5m ja 2m. Valikus on järgmised kangad: valgust läbilaskvad, poolpimendavad, pimendavad ja päikest tagasipeegeldavad kangad.


VAATA TOODET MÕÕTMISJUHEND

Paneelkardinad


Paneelkardinad sobivad ideaalselt suurte ja laiade akende ette. Paneelkardinaid on võimalik kinnitada seinale ja lakke. Paneelide avamiseks on võimalik valida erinevaid lahendusi. Paneelid avanevad ühes suunas või kahes erinevas suunas. Vastavalt kanga laiusele saab valida erineva arvu paneelide vahel: 2-8 paneeli. Paneele saab avada nööriga, juhtimiskangiga või valida motoriseeritud lahendus.


VAATA TOODET MÕÕTMISJUHEND
 

Tekstiilkardinad


Tekstiilkardinad on parim viis luua interjööri mõnusat hubasust. Pakume erinevaid kardinalahendusi. Valikus on suure värvivalikuga nii pimendavad kui ka poolpimendavad külgkardina kangad ja erinevad tüllkardina kangad. Samuti pakume erinevatest tekstiilidest roomakardinaid. Kardinate kandmissüsteemide lahenduseks pakume erinevaid kardinasiine. Pakkumise saamiseks kirjutage meile kardina laius ja kõrgus ning millist kangast soovite.


VAATA TOODET

PVC kardinad


Pakume PVC kardinaid, mis sobivad lao ja töökoja ruumidesse ning ka garaaži. PVC kardinate eesmärk on säilitada ruumis temperatuuri, tõkestada tolmu levikut või summutada helisid. Samuti on võimalik PVC ribakardinaid kasutada ka ruumi eraldamiseks, kui selleks on vajadus. Kardina materjale on mitmeid erinevaid vastavalt soovitud funktsioonile. Valikus on läbipaistev või läbipaistmatu, läikivad või matt ja mitmed erifunktsiooni täitvad materajalid.


VAATA TOODET